czwartek, 20 grudnia 2012

30.

♫ Bloc Party - Two more yearsSłucham tej piosenki od trzech dni i mam całkiem dobry humor. Tak chyba nie powinno być, prawda? Nieważne. 
Dzisiejsza klasówka z historii rozwaliła system. Pozdrawiam fakt, że wczoraj po powrocie ze szkoły cały dzień spałam i się nie nauczyłam. No tak czy siak wychodzimy z sali:
Pamela: Mam nadzieję, że miałaś dobrze bo od ciebie spisywałam.
Ja: Ale że jak? Wiesz, że się nic nie uczyłam? Nie zdam z historii.
Pamela: Powiedziała ta co nie ma ani jednej 1 i 2 z historii.
Ja: Nienawidzę cię.
Pamela: Nie martw się wszystkie abcd miałaś dobrze.
Jestem taka mądra!
Miałam dzisiaj wigilię klasową (pominę fakt, że tylko połowa klasy została). Było śmiesznie i mamy tyle filmików, że oesu. Od września wiedziałam, że moja klasa to patologia ale żeby aż tak... okej Ciastek, okej. Właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawę jak bardzo kocham tych ludzi.
Ola się śmieje, że jak rozmawiam przez telefon to gestykuluje, robię miny tak jakbym rozmawiała z kimś twarzą w twarz, np. kiedy się wyłączam to macham do telefonu, a jak odbieram to lekko się kłaniam lub przechylam głowę lekko w bok. Ja nawet tego nie kontroluje, to tak samo z siebie. Grześ miał z tego taki ubaw.. miło. 
Mam mnóstwo pomysłów które chciałabym zrealizować i jakieś pokłady weny z tym, że nie wiem... nie umiem się zebrać by coś z tym zrobić. Jestem taka beznadziejna, no cóż. Może kiedyś się ogarnę.
Znowu jestem chora. Osłabienie (35,7*), wrażenie, że zaraz wykaszlę płuca, ból głowy i ledwo oddycham. Zawsze spoko. A chciałam jutro iść na lodowisko, ale nie, nie mogę. Musiałam się rozchorować. W sumie to od września strasznie dużo choruję. Oesusmaria. Umrę. 
Mama się pyta co chcę pod choinkę. Poproszę pewnego Pana ♥ ewentualnie Pocky, dobrą mangę i nowy telefon, bo LG mnie już wnerwia. Wiem Mamusiu, że to czytasz, więc wiesz... :)))
Piję herbatkę na spedalenie (herbatka malinowa) i sobie tańczę na kanapie. Śmiech na sali!


`Oddałem ci połowę mojego serca a połowę zostawiłem dla siebie by czuć odrobinę Ciebie` ♥

3 komentarze:

 1. ale ja też tak mam jak rozmawiam przez telefon ;D gestykuluję, mimika twarzy taka jakby ktoś siedział obok mnie. tłumacze coś komuś przez telefon, rysuję palcem mapkę ;) masakra ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię historii.bardzo.
  ja jutro mam wigilię klasową;)
  zdrowiej^.-

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny tekst. :>
  Zapraszam w wolnej chwili. :)

  OdpowiedzUsuń