piątek, 5 kwietnia 2013

61.

♫ Sterling Knight - Hero

I'm no superman
I cant take your hand
And fly you anywhere you wanna go, yeah

I can't read your mind
Like a billboard sign
And tell you everything you wanna hear
But I'll be your hero

Tak, słucham tego faceta i jakoś mi z tym lepiej. Pominę fakt, że jest wyjątkowo uroczym blondynem, ale jego głos... to co, idziemy do łóżka bo masz fajny głos?
Jeny, przez Naffa obejrzałam jedno anime w niecały dzień, jeju, jeju, jeju! Przyznam się szczerze, że za oglądanie Hakushaku to Yosei wzięłam się od razu, a zachęciło mnie do tego jedno zdanie na blogu Naffa: "anime w klimatach wiktoriańskich z dodatkiem baśni." Czy może istnieć coś piękniejszego niż epoka wiktoriańska? Tak, kiedyś przypadkowo zakochałam się w tej epoce, a urzekło mnie w niej praktycznie wszystko. Mniejsza o to. Anime jest cudowne i och i ach i Edgar! Czy istnieje coś lepszego od przystojnego, wyrafinowanego gentelmena, który nie zawaha się komuś zagrozić, oszukać, a nawet zabić? Oczywiście, że nie. Edgar, och Edgar czemuś Tyś jest Edgar?! Tak, jestem zakochana w rysunkowej postaci i dobrze mi z tym. 
Chciałabym przenieść się w czasie do epoki wiktoriańskiej. Królestwo Brytyjskie podczas panowania królowej Wiktorii było silnym imperium kolonialnym. W tamtych czasach było się bardzo biednym albo bardzo bogatym; podział na klasy, mimo to prawa wyrównywały się. Właśnie w tamtej epoce powstały tak wielkie postacie jak Doktor Jekyll i Pan Hyde, Sherlock Holmes oraz najsłynniejszy wampir na świecie - Dracula. Uwielbiam epokę wiktoriańską głównie za piękne suknie i szkodliwe dla zdrowia gorsety.
Chciałabym kiedyś pójść na taki prawdziwy bal, móc nacieszyć swój wzrok widokiem dam i mężczyzn z manierami. Chciałabym w takim świecie chociaż pożyć przez tydzień i poczuć się jak prawdziwa dama. Chciałabym kogoś takiego jak Edgar. Przystojny szlachcic z manierami, starający się z całego serca o kobietę, którą kocha. Szkoda, że to niemożliwe. 
Wróćmy z krainy baśni do dwudziestego pierwszego wieku.
Piszę listy. Wszystkie zaadresowane do jednej osoby, nigdy ich nie wyślę. 
Ach! Dzięki Naff zyskałam nową kołysankę. 

Północ, wszyscy domownicy śpią, 
a ja ze słuchawkami na uszach i po ciuchu słuchająca tej piosenki, 
która niestety trwa tylko minutę i dwadzieścia dwie sekundy.


Edgard <3

18 komentarzy:

 1. Och , słuchaj ! Są czasem takie wypady i obozy ! Że wyjeżdżasz z dala od miasta ,albo do jakiegoś małego miasta , i tam przez jakiś czas żyjesz jak kobiety z różnych epok . Można kiedyś trafić na taką epokę wiktoriańską , a wtedy zabierasz mnie ze sobą !! Ponad to bale maskowe ! Przecież takie też cóś może sie nzaleść ;) Ja na pewno będę takie urządzać , a na moją 18-stke ogłosze że wszystkie dziewuchy mają się ubrać jak eleganckie damy , w gorsety i loki i mają mieć maski , faceci tyż maski i do tego pożądny frak , onaczej nie będzie wódki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale ta epoka naprawdę jest cudowna. w pełni rozumiem twoją fascynację gorsetami i sukniami i balami i w dodatku wierzyło się wtedy jeszcze w wampiry i wilkołaki i wiedźmy, cholera, wiedźmy <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bym chciała pójść kiedyś na taki prawdziwy bal..

  OdpowiedzUsuń
 4. A, proszę, a proszę :D Edgar jest boski <333 kocham go normalnie! Anime mi się nie podobało, bo trochę zrypali moim zdaniem, ale... Edgar, oh Edgar *____* ty mój słodki bandyto...
  I kocham tak samo tą epokę jak ty ^___^ głównie za maniery, miłych gentelmenów starających się dłoń swojej pani i suknie i bale *___* ahhhh. Cofnijmy się w czasie i chodźmy na taki bal razem! <333

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za odwiedziny u mnie, może wzajemna obserwacja?;>

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za komentarz ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. O, to, to! Epoka wiktoriańska to coś pięknego~ Przystojniusi ten Edgar :3
  Na pewno masz swój talent do pisania. Nie gadaj, że nie xD
  Listy, których nie wyślesz? To stąd te koperty i znaczki w poprzedniej notce, ahaa~ Rozumiem :3 (chyba).
  Czegoś lekkiego na weekendy? Więcej fanfica chcesz? xD

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję za miły komentarz <3
  ta piosenka jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 9. tak,ja się też strasznie cieszę, że mamy praktyki w LO :D ale to tylko takie jednodniowe :))

  OdpowiedzUsuń
 10. I JEST CIASTEK, BICZYYYYYS!

  Pf. Co tam Edgard, ważne że Sebastian! :D Ja tam bardzo lubię wiktorańską modę. Bardzo, bardzo. Była to jedna z moich ulubionych epok (eee? Ok, chyba JEDYNA) jeszcze zanim obejrzałam Kuroshitsuji. A teraz jestem tylko większą wariatką. Zaintrygowałaś mnie. Muszę obejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie, pizza hut smaczniejsza :D

  Ej, urzekł mnie Twoj szablon <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Anime, o matko, wszyscy.
  No ok, bal to fajna sprawa, ale na takim wiktoriańskim balu się trzeba zachowywać jak dama i trzeba ładnie jeść, ładnie się wyrażać, być bladą, być miłą i jakby tego było mało to jeszcze trzeba kurde tańczyć. No oprócz gorsetów i żarcia to same minusy no.

  OdpowiedzUsuń
 13. przy pierwszym blogu, który prowadziłam x lat temu więcej ogarniałam;D ale teraz to jakas porażka hehe;d
  pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 14. O czasach wiktoriańskich też myślałam :) fajnie by tak było ... :)

  OdpowiedzUsuń
 15. E-cigarеttes ԁοn't have tobacco, but alternatively have a sort of vaporized nicotine.

  Feel free to surf to my homepage V2 Cigs Coupons

  OdpowiedzUsuń