czwartek, 4 kwietnia 2013

60.

♫ Three Days Grace - Pain

Jeny, słucham wszystkiego i mam nadzieję, że kiedyś to wszystko przejdzie. Nie powiem, jest dobrze. W szkole się układa, znajomi dalej mnie znoszą, mam dużo kopert i znaczków, jutro piątek i mam na 10:40. Życie jest piękne.
Właśnie się dowiedziałam, że jestem kreatywna! Hoho, ktoś mi tutaj podnosi samoocenę. Po za tym otwieram gabinet psychologiczno-stomatologiczny. Najpierw idziecie sobie na borowanie, a w pokoju obok znajduje się psycholog do którego możecie się udać po dentyście. Wiem, jestem taka mądra, taka przedsiębiorcza. Szkoda, że nigdy do niczego w życiu nie dojdę, ale cii.
W sumie to strasznie mi odbija, cały czas się wygłupiam, a na angielskim śpiewałam nawet kolędy i przekręcałam słowa, ugh! Pominę fakt, że noworodka ja już wsadziłam do grobu.
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie ta pogoda. Lubię śnieg, kocham zimę, ale kurcze. Postanowiłam, że pójdę jutro poszukać wiosny i przyprowadzę ją w kajdankach. 


7 komentarzy:

 1. Wiosna za swój wybryk chyba poszła już na ścięcie :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna podobno ma się pojawić w czerwcu, wg Onetu... Jeśli faktycznie tak będzie, to biorę walizki i wyjeżdżam do ciepłych krajów.
  Fajnie znaleźć kogoś, kogo "znało" się już wcześniej. :*
  Obs.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pogoda beznadziejna-.-'
  Fajne zdjęcia^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiosna w końcu dostanie za swoje. Dobrze jej tak, bo się dupą odwraca i o kopa prosi.
  ;-;
  Nioch, a krojenie skóry polega na tym, że ma się szablony do mebli, kładzie się je na płatach skóry (omijając wszystkie dziury, błędy etc.) i trzeba to zrobić tak, żeby zużyć jej jak najmniej i jeszcze, żeby to wszystko wyszło idealnie o.o potem się kroi jadąc po krawędziach szablonów i tyle. Towar luksusowy, drogi ;-; trochę dużo pierdzielenia się z tym jest ;-; ale daję radę :3
  Świetne zdjęcia 8D też bym pojechała do ZOO ._.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nawet wiosna DO polski nie chce wrócić , a ludzie sie dziwią że tyle emigrantów !
  ~Pain , like it all , pain , cant get enough
  kocham tdg i tę piosenkę zwłaszcza !

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam tą piosenkę uhuhuhu *_____* Jedyna od TDG, która mi się podoba lol XD.
  Dobrze, że u ciebie pozytywnie. Tak ma być dalej~! Bo jak nie, to Naff przyjedzie i nakopie ci tęczą do dupy.
  Osobiście uważam, że Wiosna zastała słusznie uznana za winną. I za karę niech też przyjdzie do mnie xP.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Szkoda, że nigdy do niczego w życiu nie dojdę, ale cii." Co to za stwierdzenie ??? O_o Każdy idzie swoją ścieżką życia i zawsze jest ona "czymś".
  Ohh. też lubię śnieg, ale ponad 5 miesięczna zima doprowadza do przed depresyjnego stanu ! Wiosno chodź do nas ! A ty szukaj , jej szukaj ! Może w końcu się znajdzie ! ^^
  Twój widok z okna jest przecudowny, gdybyś widziała mój. Za oknem jakiś... Yy metr śniegu ? Topnieć chyba do czerwca będzie ;<
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń