czwartek, 10 stycznia 2013

40.

♫ Coma - Pasażer

Ja chyba czegoś nie rozumiem. Ludzie na spokojnie stwierdzają, że jestem głupia/debilem i jeszcze śmią twierdzić, że przesadzam jeżeli robię im o to wyrzuty. 
Przepraszam bardzo ale jeżeli ktoś stwierdza, że czegoś nie będę w stanie zrozumieć, bo jestem tylko dzieckiem (różnica wieku między nami - 2 lata) to mam ochotę temu komuś przywalić patelnią w twarz. Jeżeli próbuje tej osobie łagodnie powiedzieć, że trochę przesadziła to otrzymuje odpowiedź `widzisz, zachowujesz się jak i dziecko i się tym przejmujesz zamiast to olać`. Że co proszę? Nie rozumiem co ma tutaj różnica wieku jeżeli chodzi o relacje z innymi ludźmi i uczucia. Teraz płaczę ale z całego serca chciałabym się roześmiać z takiego rozumowania, naprawdę. Umrzyjcie, wszyscy.
Od jakiegoś czasu wiele osób mi ubliża, stwierdza jak to ja nie jestem i robi wszystko aby doprowadzić mnie do płaczu. Ludzie są naprawdę beznadziejni. Pozdrawiam fakt, że takie przykre rzeczy mówią mi osoby za którymi kiedyś skoczyłabym w ogień. 
Potrzebuje dużo miłości, czekolady, chusteczek i truskawek. 


5 komentarzy:

 1. chodz popłaczemy razem ! pojedziemy do włoch , albo hiszpanii - tam jest pyszna czekolada i truskawki przez większość roku ! Ja mam masakrycznie dużo powodów więc najchętniej bym uciekła ...

  OdpowiedzUsuń
 2. nie płacz. bedzie dobrze, pamiętaj, zawsze jest lepiej i mi samej trudno w to uwierzyć będąc na dnie, ale kiedy tylko się z niego wybiję to ta świadomość powraca.
  a ci ledwo ledwo od nas starsi, którzy traktują cię jak dziecko -też się z tym spotkałam. oni sami pokazują w tym momencie jak bardzo niedojrzali są, zwracając uwagę na wiek. wiek się nie liczy. dojrzałośc się liczy, a to dwie różne rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się ten kto Cię doprowadził do płaczu to najwidoczniej idiota bo nie potrafi docenić tego jak wiele dla ciebie znaczy ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie tylko ty tego potrzebujesz. ;c
  Dzięki za odwiedziny i zapraszam ponownie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja proponuję zastanowić się czy ci ubliżający nie mają czasem racji. Jeśli mają to chuj im w dupę bo to twoje życie, jesli nie mają to tym bardziej chuj im w dupę, ale wypadałoby się jakoś zemścić czy coś ;>

  OdpowiedzUsuń