poniedziałek, 13 maja 2013

68.

♫ Miley Cyrus - Who Owns My Heart 

11 maja
Słuchaj jej piosenki, bo ma w niej cudowny głos. Idiotka ze mnie. U mnie w mieście dzisiaj daje koncert Ewelina Lisowska. O północy. Niepełnoletni wstęp wzbroniony. I teraz mi smutno. 
Tak, miałam ponad dwa tygodnie wolnego i nic nie napisałam. Jakoś nie mam czasu i siły. Najśmieszniejsze jest to, że śledzę Wasze blogi, czytam je, a kiedy przychodzi do komentowania to umieram i idę dalej. Jestem okropna, idę wylać sobie herbatę na twarz. Gorącą.  

13 maja
♫ Ed Sheeran - The a team
 Kurwica mnie zaraz trafi, dosłownie. Rozwaliłam sobie nogę, brawo ja. Pisanie tutaj nie jest czymś na co mam aktualnie ochotę. Może jutro. Może. Idę produkować endorfiny. Zapowiada się cudowny wieczór z panią matematyką. Ach te lesbijskie związki. Daję Wam kilka zdjęć, które zrobiłam wczoraj Ewelinie.11 komentarzy:

 1. Ale ma śliczne włosy ;o
  A co do pisania.. myślałam ostatnio o Tobie i o tym, że długo się nie odzywasz. Ale w sumie masz rację, pisanie na siłę nie ma sensu. Trzymaj się ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śliczne włosy. Ogólnie cała jest śliczna i właśnie mam kompleksy ;o

   Usuń
  2. Wiem, że jest śliczna ; ) ale ostatnio mam jakąś manię na włosy i głównie na to zwracam uwagę. A Ty nie powinnaś mieć kompleksów ! Samokrytyczna bywasz jak ja :D a to jest złe ;x Spójrz na swoje dobre strony, tylko i wyłącznie na to. A i właśnie - swoich zdjęć też tu powinnaś więcej dawać.

   Usuń
 2. O boże, myślałam, że sie zabiłaś na tym rowerze i dla tego cie tyle czasu nie było !! Nie, stanowczo nie ok w obec czytelników i samego bloggera jest pisanie na siłę :) Rudzielec prze prze przepiękny, ide chlać drożdże i zapuszczać włosy XD

  OdpowiedzUsuń
 3. *daje kopa w dupkę* nie bądź leniem :3 dobry plan z tymi ciasteczkami xD są szanse powodzenia xD
  nowy szablon jest chyba od... dwóch tygodni ;-; nie chcę ci skłamać o.o

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne zdjęcia i Ewelina:3

  OdpowiedzUsuń
 5. O JEZU, nie dość, że jest śliczna, to słodka i ma piękne włosy i to w takim kolorze, który kocham, zabieram ją do domu, mogę *___*? Nie. Wyślij ją do Tap madl!
  I leniu ty pachnący! Czemu tak długo nie pisałaś?! Okopię ci tyłek! I masz nie lać herbaty na głowę! Jak chcesz ją marnować,to daj mi do wypicia XD.
  I przybij, też mam rozwaloną nogę *piąteczka*

  OdpowiedzUsuń
 6. ...A z tą sprawą w sądzie, to ci powiem, że nie wyszło nic. Ja zeznałam, było gut, wyszłam i już nie wrócę. Sprawa ma mieć miejsce jeszcze któregoś tam czerwca, bo jednego świadka nie było. Mam nadzieję, że mi już dadzą spokój, o!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie lubię Miley Cyrus ;_;

  PISZ BO MI SIĘ NUDZI.

  Ładny kolorek ma ta Ewelina C:

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam pojęcia co się stało że tak długo nie wchodziłam na Twojego bloga, muszę zadrobić zaległości D:

  Świetne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 9. TAK, GWIAZDORZYSZ!

  P.S. Co ty, gwiazdorzenie to by było, gdybyś te zdjęcia komórką robiła i mówiła, że są świetne, cudne i jesteś najlepsza.

  OdpowiedzUsuń