niedziela, 6 marca 2016

103.

♫ Domowe Melodie - Cukier


Aplikuj jej cukier
Do ucha przez dzióbek
W postaci za dużej
Potrzeba jej go

Niech słodkie rozlewa
Na kości i trzewia
Goryczą popsute
Plasterkiem jej bądź

Bo kiedy nie ma, kiedy cukru brak
Kiedy produkcji odmawia fabryka
Kiedy odkleja się dusza od łba
Wtedy z miłości potrzeba zastrzyków


Siedzę sama i uświadomiłam sobie pewną rzecz. Jestem w tym samym miejscu co cztery lata temu. Znowu jestem tą zagubioną dziewczyną z okresu gimnazjum, po której wszyscy jechali. Znowu zamykam się w świecie książek. Znowu jestem sama. Całkiem zabawne, Mam niby 19 lat, a jednak jestem znowu w tym samym miejscu. Czy to ma sens? Nie ma. Okropne. Nienawidzę tego.
Coraz bliżej do matury. Trzecie podejście do matematyki. Boję się, że nie dam rady.
Chce ktoś iść ze mną na koncert domowych melodii w Warszawie? Proszę?
Byłam na Kodaline.
Mam różowe końcówki.
Dużo samotności.
Zamoczyłam łzami książkę od matematyki.
Najgorzej jest wtedy, kiedy uświadamiasz sobie, że mogłaś już dawno umrzeć.
Nienawidzę.


4 komentarze:

 1. Ja z samotnością przybiłam już sztamę. Wiem, kiedy nadchodzi krytyczny moment i w zasadzie jestem świadoma tego, że samoistnie odsuwam się od ludzi. Hm... Masz śliczną buźkę ♥ A kubek dostałam z Nerd Blocka :3 co miesiąc paczka za bagatela 130zł, ale są rzeczy, za które byś zapłaciła u nas dwa razy tyle, kupując je każde z osobna. Polecam Loot Crate :3 mają nawet koszulki w każdej paczce co miesiąc ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Domowe melodie <3 ja z wielką chęcią bym poszła, ale trochę daleko :< uwielbiam ich.
  Z maturą sobie poradzisz, a reszcie staw czoła. Jesteś silną osobą, nie poddawaj się czemuś, co sprawia, że zamiast robić kroki w przód Ty się cofasz! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :). Lubisz happysad? Widziałam na jednym Twoim blogu cytat w nagłówku i tak się zastanawiam (akurat słuchałam happysad wchodząc na tamtego bloga xD).
  Nie smutaj się tam ♥. Też mam maturę lada moment i jestem przerażona, ale damy radę ^_^. A jakbyś chciała rozwiązać jakiś problem z matematyką, to pisz do mnie :DD (zdaję rozszerzoną). Uśmiech i głowa do góry! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno sobie poradzisz na maturze, a z resztą również na pewno sobie poradzisz, stawisz czoła uczuciu samotności ;)

  OdpowiedzUsuń