niedziela, 10 maja 2015

99.

♫ Myslovitz - AcidlandNie poddaj się, bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans

Odetchnij więc, zastanów się
Znajdź jego sens, bierz życie takim jakie jest
I ciągle szarp, i zmieniaj je

Przed siebie idź, bierz życie jakim jest
I zmieniaj je, i ciągle walcz, przed siebie idź

Jestem przećpana maturami i już mam dosyć, a dopiero 5/8! Jutro czeka mnie ustny angielski, a w środę ustny polski. Coś czuje, że w sierpniu czeka mnie poprawa z matematyki, ugh. Ten kto zrobił matematykę obowiązkową na maturze... dopadnę Cię i zabije, bo Korwin Krul zalegalizuje broń! Pif-paf! 

Spełniłam dzisiaj swój obywatelski obowiązek i oddałam swój głos w wyborach. Fakt, że tylko dopisałam na karcie Eda Sheerana nic w naszym kraju nie zmieni, ale może ten rudzielec w końcu kupi Polskę. Teledysk Eda do "Photograph" to życie.
Nie wiem co chcę robić po maturach. Nie wiem co chcę robić w życiu. Nie wiem co chcę studiować. Nie wiem w czym jestem dobra. Nie wiem. Wiem tylko, że chcę czegoś fajnego, szalonego, mojego. Na litość! Czy mogę już być bogata i podróżować? Nawet stopem, bo to dużo frajdy. Chcę zobaczyć tyle miejsc. Ugh. 
Snapchat: mozgwmikserze 
Jeden spacer uświadomił mi jak bardzo za Tobą tęsknie.6 komentarzy:

 1. Matury to zło, ja nadal mam obrzydzenie a pisałam ją rok temu. Bleh. Ale wierzę, ze sobie dobrze prowadziłaś :D zdasz to !

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba każdy chciałby już być bogaty i podrózować haha, niestety rzeczywistość dobija. Trzymam kciuki za zdanie matury.

  teenageladym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Bogata i podróżować... Hmm... Może pierwsza lepsza robota i 2 lata życia na skraju ubóstwa w ramach programu: "Potem sobie, kuźwa, odbiję, a co!" Tak, z mojego punktu widzenia to całkiem sensowne, może i bogata potem już nie będziesz, ale podróże będzie można odhaczyć. :D

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:
  refleksje-z-i-pod-prad.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Matematyka nie taka straszna jak ją wszyscy malują, ale może osoba, która w liceum była w klasie ścisłej z rozszerzeniem nie powinna się w tej kwestii wypowiadać. ^^"
  Ważne, że swą powinność spełniłaś. hah Ja osobiście uważam, że jak ktoś się nie zna na polityce i ma głupio zagłosować to lepiej, żeby nie głosował wcale.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeżywam matury drugi raz z rzędu ze względu na pisane w tym roku rozszerzenia, a więc wiem co to za stres i zło ;____; nigdy więcej matur.
  Nie wiesz co robić? Na pewno nie pracuj w Macu bo stracisz życie XD. Moje ostatnio to tylko praca, niewielka ilość żarcia i sen! Nie ufaj Macowi!
  Chciałam powiedzieć, że zabiję całe CKE (tak mieli?) za wymyślanie matur C:

  OdpowiedzUsuń
 6. Żyjesz tam? Jak ci poszły matury? Napisz coś po dwóch miesiącach, bo na pewno coś się tam w Twoim życiu Jogurciku wydarzyło! :D
  A po maturach, studia, praca etc. Póki masz wakacje, ciesz się wakacjami, bo to te najdłuższe w życiu. (Nie licząc emerytury, do której pewnie nie dożyjemy w takim tempie xD)
  WAH.
  POZDRAWIAM. Aikooś :3

  OdpowiedzUsuń